A pekingi Longquan (Dragon Spring) templomában egy aranyos kis két láb magas robotszerzetes tejreszti a buddhista tanításokat. A neve Xian’er.
Ki mondta, hogy az e-papír lejárt lemez? Biztos, hogy nem Kína. Guangzhou OED Technologies létrehozta a világ első grafén alapú e-papírját.
Okosóra a gyereknek 50 dollárból? Ha az ár egy fontos szempont, akkor ne keressünk tovább, mert megtaláltuk az ideális választást.
A Google Glass eredeti verziója nem lett valami nagy siker, de a keresőóriás nem tett le róla, hogy utat találjon a szemgolyónkhoz, így vagy úgy.
Ha valaha is volt bármi kétséged, hogy hogyan volt képes a SpaceX Falcon 9-es rakétája landolni egy hajóra, akkor ezt a YouTube videót látnod kell.
Az Amazon sikerrel noszogatja más eszközök gyártóit, hogy ugyan legyenek már kompatibilisek, a hangvezérelt szoftverükkel, Alexaval.
A küldetés, hogy rakjunk mindenre Windows 95 operációsrendszert egy újabb hatalmas mérföldkövet ért el –pontosabban egy kisebbet.
A Philips bemutatott egy frissítést a Hue okosizzóhoz tartozó applikációhoz, amivel végre olyan UI-t kap a szoftver, amilyet első nekifutásra kellett volna.
A Samsung fejlesztői konferenciáján (SDC) egy Otto nevű robottal mutatta meg, hogy mire is képes az új ARTIK integrált fejlesztői környezet, ha IoT fejlesztésről van szó.
Bár a Raspberry Pi számos frissítésen áteset már a három évvel ezelőtti debütálása óta, de a hozzá vásárolható kamera változatlan maradt, legalábbis eddig.
Mostantól bárki számára lehet a robotika egyszerű és szórakoztató a Ziro robotikai készletével. Tervezd meg és hozd létre te is a saját robotod.
Az Amazon Fire tablet ez nagyon jó ár/érték arányt képviselt a piacon és most a gyártó néhány új színnel és megnövelt tárolási kapacitással próbálkozik visszatérni.